☘️تولید هر ساله هفت میلیون بدن تولید ها کشاورزی و پول در گردش 10 هزار میلیارد تومانی آن در مازندران , نشان دهنده مرغوبیت زمین ها کشاورزی این استان است .

☘️عرضه 50 تا 70 درصدی تولید ها زراعی و باغی مازندران به درون و آن سوی مرز همه نشان دهنده قیمت بالای زمین های کشاورزی مازندران است که می طلبد در مراقبت و حراست آن کوشاتر باشیم .

☘️تغییر کاربری زمین ها کشاورزی یکی از چالش های با اهمیت در مشاجره کارها زمین است که این روز ها با شدت بیشتری از طرف دستگاه های اجرایی ذیربط به آن اعتنا میشود و همین دستور سبب ساز شده یگان حفاظت در کارها زمین ها استان ها تشکیل و ساکن شود .

☘️مازندران هفدهمین استانی است که صبح روز جاری دین معارفه فرماندهی یگان حفاظت کارها زمین ها در اداره مجاهدت کشاورزی مازندران برگزار شد و قرار شد حفاظت از زمین ها کشاورزی و پیشگیری از تغییر تحول کاربری های غیرمجاز با شدت و حدت بیشتری در استان عملیاتی شود .

❇️ابراهیم حسن آبادی فرمانده یگان حفاظت اداره کارها زمین ها مرزوبوم درین دین بابیان این که تشکیلات یگان حفاظت از سال 97 بیان شد و مقرر شد در کارها زمین ها استان ها فرماندهی از نیروی انتظامی بومی شود , بیان کرد : کارشناسان مرکز ها مجاهدت کشاورزی به دلیل حضور در عرصه های کشاورزی و روستاها می توانند دست اندرکاران خیر و خوبی برای گزارش تغییر و تحول کاربری ها باشند .

❇️وی خاطر نشان کرد : دستگاه های خدمات رسان , دهیاری ها و اصحاب رسانه از سایر عواملی میباشند که میتوانند گزارش های تغییر تحول کاربری های غیرمجاز را اعلام نمایند و تحت عنوان بازوان کارها زمین باشند .

❇️فرمانده یگان حفاظت اداره کارها زمین ها مرز و بوم بابیان این که در سرزمین 100 هزار پرونده قضایی در رابطه با تغییر و تحول کاربری زمین ها و 10 هزار پرونده برای اجرای احکام داریم , خاطر نشان کرد : در سه سال اخیر 8 هزار و 468 مورد در استان مازندران شناسایی شد و از 4 هزار و 168 مورد پرونده های تبصره دو ماده 10 برای بیشتراز سه هزار مورد تشکیل پرونده شد.


به وبلاگ خود خوش امدید

دوره های بحرانی آبیاری باغات گردو

قطع شاخه های قطور با 3 برش

ها ,زمین ,های ,کشاورزی ,کارها ,استان ,زمین ها ,کارها زمین ,ها کشاورزی ,یگان حفاظت ,تحول کاربری ,حفاظت اداره کارها ,یگان حفاظت اداره

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

hadis-tarigpayambar vwork android-games-iran bahntretmyara 16177587 tingsamlesi osachkoinau stifetivor phosphoricacidd 16177587